27 Aralık 2011 Salı

Tavsiyenize ihtiyacım var?

Kızlar, elimde ki nivea toniği bitirdikten sonra tonik kullanmamayı düşünüyorum. Hakiki gül sularının toniklerden daha iyi olduğu, cildi skılaştırıp beslediğini okumuştum. Aranızda bana, güzel, kullanıpta memnun kaldığınız bir gül suyu tavsiye edebilecek olan var mı??

12 yorum :

 1. rosense'in saf gül suyunu kullanıyorum cnm.

  YanıtlaSil
 2. rosense ürünleri çok güzel, ben de gül suyu da var, toniği de var.Gayet memnunum ama cildimi çok sıkılaştırmadı.ne kadar beslediğini bilmiyorum ama canlı duruyor, fazla yağı çok güzel alıyor, güzel de kokuyor.ben parıldadığını da düşünüyorum cildimin tonikledikten sonra

  YanıtlaSil
 3. Rosense'nin gül suyunu kullanıyorum gayet iyi,bittikçe alırım ;)

  YanıtlaSil
 4. Ozax arkadaşıma bire bir katılıyorum :) Cildimde bi canlanma oldu,sıkılaşma da az miktarda oldu bende.Yağı alıyor evet.KEsinlikle rosense ve %100 Gül suyu olmasına dikkat et canım,bazıları gül esansı ve su oluyor.İçeriğini oku mutlaka.

  YanıtlaSil
 5. canım rosense %100 doğal ama uyarayım doğal gül suyunun kokusu berbattır haşlanmış mısır suyu gibi kokar..Ona göre al :)

  YanıtlaSil
 6. otaci gül suyu da olabilir

  YanıtlaSil
 7. bu konuda cahıllıgım ıle bırlıkte bende dogal seylerı bır ogreneyım yorumlardan :)

  YanıtlaSil
 8. herkes yazmıs ama ben de yazayım, gülbirlik'in markası rosense i kullan. ama ısparta'ya gıdecek olsan rosense gıbı saf gül suyu olan ama fiyatı daha uygun olan markaları da bulabılırsın :)rosenrose falan bulardan bırıydı yanlıs hatırlamıyorsam :)

  YanıtlaSil
 9. Kızlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. :)

  YanıtlaSil
 10. rosense in gül suyu!! 2005 ten beri kullanıyorum cildim zaten bebek gibi.. ama bozulma da olmadı şükür.. saf gülsuyu olanı al ama cildin yağlıysa içinda alkol olan toniği de var rosense te. bi sor, onu al derim.

  YanıtlaSil
 11. canım,benim annem ıspartalı,annenneme yazın ıspartadan dönerken gül suyu sipraiş ettim. saf yerel bir gül suyu.. düzenlide kullanmaya çalışıyorom. bundan öncede aynı senin gibi nivea tonik kullanıyordum.. nivea nın pek etkisi olmadı.. gül suyunda da pek mucize beklemey derim. güzel temizliyor ama bnde cilt sıkılaması falan olamdı ama uzun süre daha kullanacağım..Ama annemanin cildi benden daha düzgün tek bir gözenek yok..tabi o dönemlerde makyaj vs yok ama sadece vazelin sürüyor cildine.. yağlanma yapacak diye korkmasam bende vazelin süreceğim :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkürler :)

Beni de okur musun?